Fractieleden

Overzicht van de SGP-fractie in Rijssen-Holten

André (A.J.) Scheppink
André (A.J.) Scheppink Raadslid en fractievoorzitter
Laan Oud Indiëgangers 56,
7463 CD Rijssen
0548 - 625 023 a.scheppink@rijssen-holten.nl
Wim (J.W.) Reterink
Wim (J.W.) Reterink Raadslid en fractiesecretaris,
voorzitter raadscommissie ABZM
Hagslagen 48,
7462 KG Rijssen
0548 - 519 460 wreterink@solcon.nl
dr. Ewart (E.G.) Bosma
dr. Ewart (E.G.) Bosma Raadslid,
voorzitter raadscommissie MDV
Haarstraat 155,
7462 AN Rijssen
0548 - 517 330 egbosma@solcon.nl
Richard (R.) Jansen
Richard (R.) Jansen Raadslid,
voorzitter Auditcomite
Goudvink 31,
7463 BD Rijssen
0548 - 541 145 r.jansen@rijssen-holten.nl
dr. Jan (J.) Noeverman
dr. Jan (J.) Noeverman Raadslid
Fuut 23,
7463 AS Rijssen
0548 - 701 306 j.noeverman@rijssen-holten.nl
dr. ir. Sander (A.S.) Haase
dr. ir. Sander (A.S.) Haase Raadslid
Haarstraat 92,
7462 AT Rijssen
0548 - 785 050 s.haase@rijssen-holten.nl
Hans (J.) ter Keurs
Hans (J.) ter Keurs Raadslid
De Overtoom 10,
7462 MZ Rijssen
Jan (J.A.) Baan
Jan (J.A.) Baan Commissielid
Hagweg 9,
7462 VB Rijssen
Anthony (A.T.) van der Wulp
Anthony (A.T.) van der Wulp Commissielid
Graaf Ottostraat 6,
7461 CV Rijssen